Slider Aç

Füzyon Makina Referanslar \

24 içerik bulundu ve listeleniyor.
Abdi İbrahim İlaç
Abdi İbrahim
Mustafa Nevzat İlaç

"Ulusal İlaç Endüstrisi'nde "ilkler"e imza atmış bir kuruluş olarak bu öncü görevimizi sürdürmek ve uluslararası alana taşımak; birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği devam ettirmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır."

Mustafa Nevzat
Bayer İlaç
Bayer
Nobelfarma İlaç

"Evrensel değerlere sahip, dünya ölçeğinde, güvenilir bir kurum olmak."

 

 

Novel
Novartis İlaç

"İnsan sağlığı ve yaşam kalitesi için yenilikçi ürünlerimiz ve hasta odaklı sosyal sorumluluk bilincimizle sağlık sektöründe liderliğimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz, daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmaktır."

 

Novartis
Pfizer İlaç

"Pfizer İlaçları Ltd Şti Türkiye olarak, ilaç tedariği ve hastalara iletilmesi faaliyetlerimizde, “Toplumun Sağlığını ve Yaşam Kalitesini İyileştirme” misyonumuz doğrultusunda, aşağıdaki kalite amaç ve hedeflerimizi benimsiyoruz.

 

Hastalara, yaşamlarını belirgin bir biçimde iyileştirecek kaliteli ürünler tedarik ederiz. Ürün tedariğinde, tedarik sürekliliği ve maliyet arasında dengeyi sağlarız.

 

Müşterilerimiz ve paydaşlarımızla birlikte çalışarak, değişken pazar koşullarına ve ihtiyaçlara, kaliteli ürünler ile cevap veririz. Yeni ürünlerin Türkiye pazarına tedarik edilmesi için uygun kanalları belirleriz.

 

Operasyonlarda “Sıfır Hata” hedefi ile çalışırız. Operasyonel Mükemmellik araçları ile Devamlı İyileştirme Kültürünü benimser, 6-sigma ve yalın araçları ile proje yapılmasını sağlarız.

 

Kalite ve Uyum gerekliliklerini tam olarak gerçekleştiririz. Ürün Kalitesi ve EHS için yenilikçi yaklaşımlar edinir ve geliştiririz. Ürün Kalitesi ve Çalışma Güvenliğini sahipleniriz.

 

Yukarıdaki ilke ve hedefler doğrultusunda performansımızı değerlendiriyor ve denetliyoruz. Kalite’yi herkesin sorumluluğu olarak gördüğümüzü, bütün faaliyetlerimizi bu doğrultuda yürüttüğümüzü beyan ederiz."

Pfizer