Slider Aç

Füzyon Makina Kurumsal \

Firmamız, Vizyon, Tarihçe.

Firmamız;

Füzyon Global ; ilaç, gıda, kimya ve kozmetik firmalarına kaliteli üretim ekipmanlarının tasarımını, imalatını ve kurulumunu yapan bir mühendislik firmasıdır. Uzman kadromuz ile yüksek kalitede proses tankları,fermentörler,  karıştırıcı sistemler, dolum üniteleri, lift beslemeler ,IBC- parça yıkamalar ve özel makinalar üretiyoruz. Güncel tesisler kuruyoruz. HACCP, GMP, HİJYEN kurallarına uygun ürünleri, planlama aşamasından tesisin anahtar teslimine uzanan faaliyetlerimizle tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılıyoruz. Makina yapımından süreç mühendisliğine, fabrikanın devreye alımından personel eğitimine esnek bir çerçevede hızlı, verimli ve yüksek teknolojili bir hizmet sunuyoruz. Uluslararası denetim firmalarıyla çalışıyor, müşterilerimizin isteğine bağlı olarak her türlü test ve denetimi bu firmaların gözetimi altında gerçekleştiriyoruz. Breau Veritas, Türk LOYDU gibi akredite kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmış güncel teknolojili hizmetlerimiz, kaynakçılarımız ve uzman mühendislerimizle tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılamak için sizlerle tanışmayı bekliyoruz.

Vizyon;

Füzyon Makina olarak; müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanların birincil tercihi olmak.

 

 

.

Tarihçe;

Füzyon Global; 2006 yılında kurulmuş mühendislik firmasıdır. İmalatının sanata dönüştürüldüğü ve kalite anlayışının getirdiği kriterler ile üretim yapan bir firmadır. Uzun yıllara dayanan imalat tecrübeleri ile; birçok projeye imza atmıştır.  İstanbul Ulaşıma ait ALSTOM metro trenlerinde şaseler, MİLGEM savaş gemisi projesinde helikopter pist parçaları, NADİR METAL ALTIN RAFİNERİSİ nde titanyum altın saflaştırma reaktörleri, ATABAY ilaç fabrikasında parasetamol üretimi gibi projeleri tamamlamıştır.  İlerleyen zaman içerisinde gerek işletme gerekse ekip olarak büyüme sağlamıştır.

2006 yılından bu yana İkitelli Organize Sanayi bölgesinde birisi ana merkez imalat diğerleri yardımcı işletmeler olmak üzere 2 farklı yerlerdeki işletmeleri ile 2500 m2 de hizmet vermektedir. Kendi bünyesinde mühendislik birimi tasarım ofisi, kalite kontrol donanımları ve her türlü imalat parkurunun bulunduğu kısımlar vardır. İşletme içersine giren hammaddeler hiçbir hizmet alımına gerek duymadan tek elden imal edilmektedir. Üniversal-CNC talaşlı imalat parkurlarını, CNC sac işleme istasyonlarını, Lazer-Plazma kesim ünitelerini,  kaynak robotlarını, kaynak istasyonlarını, plastik form verme makinalarını, kalite kontrol donanımlarını barındırmaktadır.