Sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak yetenekli tesisler ve ekipmanlar üretiyoruz. Kullanıcı dostu tesisler, uzun ömürlü üretimin garantisidir. Füzyon Makina olarak gıda - içecek , kimya ve ilaç üretiminde hem benzersiz çözümlerde hem de tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanmış projeler konusunda geniş bir çeşitlilik sunuyoruz. 

Üretim alanları için özel sorumlulukla tasarlanmış anahtar teslim komple tesisleri tamamen kullanıcı dostu bir mantıkla işler hale getirdiğimizgibi bu tür tesisler için sektörün gereksinimlerini karşılayacak ekipmanlar tasarlıyor, üretiyor ve hatta sizin için kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Son derece modern kontrol ekipmanları ile en iyi üretim takibi yapabileceğiniz otomasyonlar sunuyoruz. Verimlilik ve yüksek ürün kalitesi tesislerimizin ana fikridir.

Firmamız ilaç, gıda ve kimya firmalarının ihtiyacı olan paslanmaz tanklar, paslanmaz çelik proses reaktörlerini başarı ile tasarlayıp üretilmektedir. Paslanmaz tanklarda uygulama 2 şeklide yürütülmektedir. Projesi, detayı verilen sistem yada tasarımları tarafımızdan yapılan ürünler imal edilmektedir.

Paslanmaz tanklar

Paslanmaz çelik proses tankları

Paslanmaz çelik karıştırıcılar

Paslanmaz mikserler

Paslanmaz çelik homojenizatörlü tanklar

Paslanmaz sıyırıcılı karıştırıcılı tanklar başarı ile tam üretiminize uygun üretilebilmektedir. Gerek atmosfere açık gerekse atmosfere kapalı basınçlı üretim tankları yapılabilmektedir. Paslanmaz çelik tankları aseptik olarak ilaç sektörüne üretmekteyiz.