Slider Aç

Füzyon Makina Referanslar \

24 içerik bulundu ve listeleniyor.
Roche İlaç

"Türkiye'deki yolculuğuna 1958 yılında başlayan Roche İlaç; Onkoloji, Hematoloji, Viroloji, Diyaliz, Romatoloji, Transplantasyon ve Osteoporoz alanlarındaki hastalıkların tedavisine yönelik benzersiz ürünleriyle Türk hekimlerine ve hastalarına dünya ile aynı anda yenilikçi çözümler sunmaktadır."

Roche
Sandoz İlaç

"Biz, tüm dünyada insanların sağlık hizmetlerine her zaman erişebilmeleri için; yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerin üretiminde, geleneksel kalıpların dışında pazara yenilikçi teknolojileri ve dağıtım sistemlerini sunarak, eşdeğer ilaç pazarında önemli bir farklılık yaratacağız.


Pazarda en üstün performansa ulaşarak sektörde öncü olacağız.


Çalışanlarımızın işlerinde gösterdikleri özen ve çalışma azmini; müşterilerimiz, hastalarımız ve toplumumuza da yansıtacağız. Sandoz – Sağlıklı karar."

Sandoz
Sanovel İlaç

"5 Kıtada ilaçta var olmak."

Sanovel
Zentiva İlaç

"Zentiva, daha fazla sayıda ülkede daha fazla sayıda hastanın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, yüksek kalitede ve satın alınabilir ilaçların giderek daha fazla kullanılabilir hale gelmesine yönelik çabaların ön saflarında yer almaktadır."

Zentiva
Ülker

"Uluslararası lider bir Türk gıda ve içecek şirketi olmak hedefiyle işimizi büyütürken, sorumluluk bilinciyle çalışıyor; çalışanlarımıza, tüketicilerimize, müşterilerimize, hissedarlarımıza, topluma, çevreye, ekonomiye, çocuklara ve dünyamıza değer katmayı da amaçlıyoruz. "


Panda Dondurma

"1984 yılında dondurma sektörüne giriş yapan PANDA, kuruluşundan bu yana birçok ilklere imza attı. PANDA, Türkiye’de dondurma sektörünün potansiyeline olan inancı ile daha üretimin ilk yılında o dönem için inanılması güç olan saatte 1 tonluk üretim kapasitesi ile yola çıktı. Bu tesis, Türkiye’deki endüstriyel dondurma sektörünün miladı olarak kabul edilebilir.

 

Kurulduğu zaman ismini doğadaki en sevimli hayvanlardan birisinden alan PANDA’nın bu ismi seçmesinin en önemli nedenleri, kelimenin iki heceli, kolay hatırlanır, sempatik ve birçok lisanda aynı şekilde telaffuz edilir olmasıdır. PANDA, bu geniş vizyonunun yansımalarını kurulmasından çok kısa zaman sonra yaptığı ihracat ataklarıyla da gösterdi. 1980’li yılların sonunda Türki Cumhuriyetler’le başlayan ihracatını bugün Kosova, Arnavutluk, Bosna ve Makedonya gibi Balkan ülkelerinin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Kuzey Irak pazarına da taşıyan PANDA, Türkiye’deki başarısını bu pazarlarda da devam ettiriyor. Modern ve yenilikçi misyonuyla, PANDA çeyrek yüzyıllık öyküsünde Türk dondurmaseverleri 200’e yakın yeni ürün ve lezzetle tanıştırdı."

Has Gıda