Roche İlaç

"Türkiye'deki yolculuğuna 1958 yılında başlayan Roche İlaç; Onkoloji, Hematoloji, Viroloji, Diyaliz, Romatoloji, Transplantasyon ve Osteoporoz alanlarındaki hastalıkların tedavisine yönelik benzersiz ürünleriyle Türk hekimlerine ve hastalarına dünya ile aynı anda yenilikçi çözümler sunmaktadır."

Roche
Sandoz İlaç

"Biz, tüm dünyada insanların sağlık hizmetlerine her zaman erişebilmeleri için; yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerin üretiminde, geleneksel kalıpların dışında pazara yenilikçi teknolojileri ve dağıtım sistemlerini sunarak, eşdeğer ilaç pazarında önemli bir farklılık yaratacağız.


Pazarda en üstün performansa ulaşarak sektörde öncü olacağız.


Çalışanlarımızın işlerinde gösterdikleri özen ve çalışma azmini; müşterilerimiz, hastalarımız ve toplumumuza da yansıtacağız. Sandoz – Sağlıklı karar."

Sandoz
Sanovel İlaç

"5 Kıtada ilaçta var olmak."

Sanovel
Ülker

"Uluslararası lider bir Türk gıda ve içecek şirketi olmak hedefiyle işimizi büyütürken, sorumluluk bilinciyle çalışıyor; çalışanlarımıza, tüketicilerimize, müşterilerimize, hissedarlarımıza, topluma, çevreye, ekonomiye, çocuklara ve dünyamıza değer katmayı da amaçlıyoruz. "


Panda Dondurma

"1984 yılında dondurma sektörüne giriş yapan PANDA, kuruluşundan bu yana birçok ilklere imza attı. PANDA, Türkiye’de dondurma sektörünün potansiyeline olan inancı ile daha üretimin ilk yılında o dönem için inanılması güç olan saatte 1 tonluk üretim kapasitesi ile yola çıktı. Bu tesis, Türkiye’deki endüstriyel dondurma sektörünün miladı olarak kabul edilebilir.

 

Kurulduğu zaman ismini doğadaki en sevimli hayvanlardan birisinden alan PANDA’nın bu ismi seçmesinin en önemli nedenleri, kelimenin iki heceli, kolay hatırlanır, sempatik ve birçok lisanda aynı şekilde telaffuz edilir olmasıdır. PANDA, bu geniş vizyonunun yansımalarını kurulmasından çok kısa zaman sonra yaptığı ihracat ataklarıyla da gösterdi. 1980’li yılların sonunda Türki Cumhuriyetler’le başlayan ihracatını bugün Kosova, Arnavutluk, Bosna ve Makedonya gibi Balkan ülkelerinin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Kuzey Irak pazarına da taşıyan PANDA, Türkiye’deki başarısını bu pazarlarda da devam ettiriyor. Modern ve yenilikçi misyonuyla, PANDA çeyrek yüzyıllık öyküsünde Türk dondurmaseverleri 200’e yakın yeni ürün ve lezzetle tanıştırdı."

Has Gıda
Kuru Kahveci Mehmet Efendi

"Kahve sektöründe sürekli büyüyen bir dünya şirketi olarak Kurukahveci Mehmet Efendi’nin misyonu “tüm kahveseverleri ürettiği Nefis Türk Kahvesi ile buluşturmak ve kaliteden ödün vermeden tüm dünyada geniş kitlelere Türk Kahvesini tanıtmaktır.

 

Kurukahveci Mehmet Efendi’nin üretim sürecinde geliştirdiği özel teknoloji ve metotlar ile kalite için yaptığı yatırım ve araştırmalar, Türk Kahvesindeki farklılık ve üstünlükleri ortaya koymaktadır. İşte bu sayede tüketicilere, her fincanda daima aynı üstün kalitedeki Nefis Türk Kahvesi ulaşır. 

 

1871 yılından beri süregelen yenilikçi ve titiz yaklaşım, günümüzde de bir şirket politikası olarak aralıksız devam etmektedir. Geleneksel üretim metotları en son teknolojilere adapte edilerek kullanılmakta; yılların bilgi, birikim ve tecrübesi bu yenilikçilik ruhuyla birleşince ortaya özel bir kahve, eşsiz bir lezzet çıkmaktadır. Böylece tüketicilerin de her yudumda hayatlarına keyif ve mutluluk katmaları amaçlanmaktadır."