Sahip olduğumuz imalat, tasarım ve proses tecrübemiz ile ürünlerinizi tasarlıyoruz. Paslanmaz tank imalatlarınız ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda tamamı paslanmaz çelikten olan ekipmanları tasarlıyoruz. Proseste paslanmaz tanklarınız ve ekipmanlarınız tesis konumlandırma ile birlikte projelendirilmektedir. Son teknoloji ve modern makinalarımız ile tamamını kendi bünyemizde üretiyoruz. Ürettiğimiz donanımların en ince hassas ayarlarını da kapsayacak şeklide montajını yapıyoruz. Gerekli olan otomasyonları hazırlayıp, test ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

 

 

 

Üretimlerimizi gerçekleştirirken; FÜZYON MÜHENDİSLİK ekibi ; sistem ile ilgili ayrıntıları belirler. Paslanmaz çelikten, titanyum malzemeden yada alüminyumdan talep edilen ürünler tamamen kendi bünyemizde bulunan makina parkuru ile işlenir. Yapılan tüm yarımamul ve mamüller DIN7168 normuna uygun ölçü ve toleranslarda kontrolleri sağlanır. Sahip olduğumuz otomasyon tecrübesi ile ürünler birleştirilerek, çalışmaya hazır hale getirilir.

Füzyon Makina; Lazer kesim,Plazma kesim, CNC abkant bükümler, CNC silindir, bombe, plastik şekil verme hidrolik presler, 8 eksen kaynak robotları, CNC dik işleme- tornalar, Üniversal torna-frezeler, özel yüzey işlem makinaları, manuel kaynak istasyonları, lazer kaynak, çok kapsamlı kalite kontrol cihazlarını kendi bünyesinde barındıran ender firmalardan biridir.