Proses Makinaları Üretimi ve Tesis Kurulumları.

 

 

                     

 

 

 

Slider Kapat Slider Aç

 

 

  Sanayi sektörüne yönelik çalışmalarımızı 

 

  bu sayfada bulabilirsiniz.  

 

 

  Kimya sektörüne yönelik çalışmalarımızı 

 

  bu sayfada bulabilirsiniz.  

 

 

  Gıda sektörüne yönelik çalışmalarımızı 

 

  bu sayfada bulabilirsiniz.  

 

 

  İlaç sektörüne yönelik çalışmalarımızı 

 

  bu sayfada bulabilirsiniz.  

 

 

  İlaç, Gıda, Kimya, Sanayi, Havacılı, Otomotiv, Savunma Sanayii, Mimari ve diğer sektörlere yönelik ürüleri bu sayfada bulabilirsiniz.  

Daralt Firma tanıtım turuna katılın;
  • Sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak yetenekli tesisler ve ekipmanlar üretiyoruz. Kullanıcı dostu tesisler, uzun ömürlü üretimin garantisidir. Füzyon Makina olarak gıda - içecek , kimya ve ilaç üretiminde hem benzersiz çözümlerde hem de tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanmış projeler konusunda geniş bir çeşitlilik sunuyoruz. 

  • İlaç, Gıda ve kimya firmalarına temiz oda ve üretim alanları için gerekli paslanmaz çelikten ekipman imalatlarını yapıyoruz. Paslanmaz çelik özel çalışma tezgahları, malzeme kalıp dolapları, zımba kalıp dolapları, terazi masaları, trolleyler, raflar, çalışma merdivenleri, platformlar, ürün transfer yükleme hunileri, hammadde taşıma kazanları, yıkama odaları için evye donanımlı tezgahlar, liyofilizatör-otoklav tepsileri vb. gibi ekipmanların üretimlerini çok geniş bir çeşitlilik ile sağlamaktayız.  

  • Üretim ve mühendislik uygulamaları konusunda çağın ileri tekniklerini kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Füzyon Makina üretim gamına yeni bir ürün daha eklemiştir. Hijyenik ortamlar için alüminyum palet imalatları. Söz konusu alüminyum paletleri,Türkiye de 8 eksenli robot otomasyon ile ve sertifikalı üreten lider firma konumuna gelmiştir. İşletmeniz açısından birçok fayda sağlayan alüminyum paletleri en iyi kalitede ve ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekillerde üretiyoruz. Euro Alüminyum Palet ve Endüstriyel Alüminyum Palet olarak 2 farklı tipte üretilmektedir. Alüminyum Palet imalatlarımızda çok hassas ölçü toleranslarında imalatlar yapmaktayız. Alüminyum Paletlerimiz tam robot kaynaklıdır. Alüminyum Paletlerimiz hijyeniktir.      

  • Prosesinizin gereksinimi olan özel üretim makinalarını, donanımları komple elektrik otomasyon sistemi ile tasarlayıp işletmenizde çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Sektördeki bilgi birikimimiz ile çalışmakta olan sistemlerinizde ürün geliştirme uygulayarak, daha verimli ,daha kalıcı, kapasite artırıcı üniteler tasarlayıp üretiyoruz. Uzman tasarım ekibimiz, yetkin üretim personelimiz ve kalite kontrol ekipmanlarımız ile sizlere daha iyi ürünler sunmayı hedefliyoruz.  

Füzyon Makina olarak ilaç, gıda ve kimya sektörlerinde kaliteli proses ürün ve ekipman anlayışımızı; boru tesisatlarında da orbital kaynak uygulamaları ile devam ettiriyoruz. İşletmemizde imalatı bizim tarafımızdan yapılan ve saha çalışmaları içinde lider olan makinalarımız ile orbital kaynak hizmeti veriyoruz.  Projesi tarafımızdan çizilen yada mevcut projelerinizi mühendislik  desteğimiz ile birlikte uyguluyoruz. Orbital kaynak  çalışması sonrasında; yapılan kaynakların tahribatsız testlerini gerçekleştirip müşterilerimize teslim ediyoruz.  En önemli farkımız orbital sistem ile; İşletmemizde kalınlığı : 12 mm ye kadar plazma, tig ( ac/DC) , mig ve mag yöntemi ile orbital kaynak kaynakları uygulanabilmektedir. Şantiye ve saha çalışmalarında ise : tig ( ac/DC) kaynak yöntemi ile 3 mm ye kadar orbital kaynak uygulaması yapılabilmektedir. Sizleri de Füzyon farkı ile kaliteli hizmet anlayışına bekliyoruz. !  

Sahip olduğumuz imalat, tasarım ve proses tecrübemiz ile ürünlerinizi tasarlıyoruz. Paslanmaz tank imalatlarınız ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda tamamı paslanmaz çelikten olan ekipmanları tasarlıyoruz. Proseste paslanmaz tanklarınız ve ekipmanlarınız tesis konumlandırma ile birlikte projelendirilmektedir. Son teknoloji ve modern makinalarımız ile tamamını kendi bünyemizde üretiyoruz. Ürettiğimiz donanımların en ince hassas ayarlarını da kapsayacak şeklide montajını yapıyoruz. Gerekli olan otomasyonları hazırlayıp, test ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.       Üretimlerimizi gerçekleştirirken; FÜZYON MÜHENDİSLİK ekibi ; sistem ile ilgili ayrıntıları belirler. Paslanmaz çelikten, titanyum malzemeden yada alüminyumdan talep edilen ürünler tamamen kendi bünyemizde bulunan makina parkuru ile işlenir. Yapılan tüm yarımamul ve mamüller DIN7168 normuna uygun ölçü ve toleranslarda kontrolleri sağlanır. Sahip olduğumuz otomasyon tecrübesi ile ürünler birleştirilerek, çalışmaya hazır hale getirilir. Füzyon Makina; Lazer kesim,Plazma kesim, CNC abkant bükümler, CNC silindir, bombe, plastik şekil verme hidrolik presler, 8 eksen kaynak robotları, CNC dik işleme- tornalar, Üniversal torna-frezeler, özel yüzey işlem makinaları, manuel kaynak istasyonları, lazer kaynak, çok kapsamlı kalite kontrol cihazlarını kendi bünyesinde barındıran ender firmalardan biridir.

Füzyon Makina olarak; güncel yeni nesil tesisler kuruyoruz. İhtiyaçlarınızı tam belirleyip çalışma koşullarınıza özel üretimler yapıyoruz.Avrupa kalitesinde ve anlayışındaki ekipmanları çok daha ucuza hizmetinize sunuyoruz.    SİTEMİZDE YER ALAN TÜM ÜRÜNLERİN TASARIMI ve ÜRETİMİ FÜZYON MAKİNA'YA AİTTİR.  

Türkiye'de SKK, yani sürtünme karıştırma kaynak adıyla bilinen alüminyum kaynak yöntemini geliştirdik. Sürtünme karıştırma kaynak yapabilecek teknoloji artık Tükiye'de ve tabii ki Füzyon Makina ile.

İkitelli Organize Sanayi içerisinde 3. işletemizde, hijyenik ekipman üretiminde çıtamızı her geçen gün biraz daha yükselterek büyümeye devam ediyoruz.